У сучасному світі ефективне керування транспортом і матеріалами набуває зростаючого значення для бізнесу. Високі запити до чіткості інвентаризації, поліпшення витрат та підвищення захищеності стимулюють компанії впроваджувати сучасні технології, наприклад, CAN-шина, дозатори для АЗС, GPS-відстеження транспорту та комплекси механізації обліку палива. Ці пристрої надають можливість не лише підвищити результативність, але й створити високий ступінь моніторингу над операційними процесами, що є головним елементом досягнення мети в умовах жорсткої конкуренції.
1. CAN-зчитувач даних
https://sib-agro.com.ua/oblik-paliva-vitratomiri-dfm-can-zchituvachi/ . CAN-шина – це еталон мережевої шини, що впроваджується для підключення мікроконтролерів та апаратів у транспортних засобах без використання центрального комп'ютера. Вона сприяє різнобічним цифровим модулям транспортного засобу обмінюватися відомостями, забезпечуючи узгоджену діяльність різних комплексів (зокрема, двигуна, передачі, системи безпеки).
2. колонка паливозаправна. Пістолет для АЗС – це цільове обладнання, призначене для заповнення автомобільних машин паливом. Вона складається з лічильника, що рахує кількість речовини, що постачається, насоса для подачі палива з баків, та дисплею, на якому висвітлюється відомості про міру залитого пального і його ціну.
3. Програмне забезпечення Informer. GPS-моніторинг транспорту – це технологія моніторингу місцезнаходження перевізних автомобілів у реальному часі з застосуванням системи глобального позиціонування (GPS). Вона дозволяє одержувати точні відомості про місце розташування транспортних засобів, маршрути їх руху, швидкість переміщення та остановки.
4. Автоматизована система обліку палива. Механізація обліку пального – це механізм застосування новітніх технологій для механічного моніторингу витрат пального на компаніях або в перевізних фірмах. Мережа механізації дозволяє в режимі реального часу контролювати видатки палива, реєстрацію пального запасів, а також аналізувати ефективність використання матеріалів. Це сприяє скорочувати витрати, перешкоджати розкраданню паливних ресурсів та оптимізувати діяльність автомобільних засобів.
Впровадження передових інновацій, наприклад, CAN-шина, пістолети для АЗС, GPS-відстеження автопарку та механізація реєстрації паливних ресурсів, створює інноваційні умови для збільшення продуктивності менеджменту перевізними машинами та ресурсами.