Колба
Добро пожаловать на форум! rss 1 Декабрь 2023, 16:02:06 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
натуральный крем
Страниц: [1] 2
  Печать  
Автор Тема: Борьба с беспределом чиновников, Киев. Сквер по улице Малышко, 4-а  (Прочитано 18068 раз)
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« : 11 Июнь 2010, 14:25:43 »

Ознайомтесь та відреагуйте!

На будівельному майданчику знищеного парку по вул. Малишка 4 група представників місцевих жителів потребує активної допомоги небайдужих і зацікавлених в своєму майбутньому киян. По можливості відкладіть відпустки та справи, підключайтесь до захисту нашої спільної землі Києва.

У вас її відібрали, порушуючи всі норми закону. Юристи готові це доводити суспільству.

В нічний час земля скверу вкачується в щебеню та бетон під захистом 50-ти головорізів, які отримують 300 грн. під час нічного чергування. Вони забороняють ходити мешканцям вже навіть через доріжку скверу, повідомляють що це приватна земля.

Делегуйте голів правління житлових кооперативів, ОСББ на захист ваших конституційних прав. Вони обрані вами задля цього. Обирайте будинкові комітети і обирайтесь самі в голови будкомів, щоб правомірно та організовано захищати землю навколо будинків, на масиві, контролювати надання комунальних послуг, представляти інтереси мешканців будинку в ОРГАНІ САМООРГАНІЗАЦІЇЇ НАСЕЛЕНННЯ Комсомольського масиву «Комітет громадських дій «Пробудження».

Ініціативна група діє в рамках закону, зареєструвала пікетування будівельного майданчику, готуємо опір громадськості  по наступних напрямках:

1.Недопустити знесення решти дерев. (В наступних планах знесення зелених насаджень вздовж гілки метро до станції Лісова. Мешканці лісового масиву, залучайтесь до спільних дій. Ми на вас чекаємо!!! )

2. Підготовка пікетування судів, адміністрації міста та Кабінету Міністрів України. Залишайте координати для зв’язку хто може в необхідний час підтримати активістів. Це дієво, долучайтесь!!! Виготовлення розтяжок та плакатів під стіни владних установ та на намети.

3.Готуємось до прес-конференції. Збираємо кошти на її проведення. Необхідна сума в 2000 грн. Будемо раді отримати допомогу скотчем, папером, наметами, мегафонами.

4. Розпочинаємо акцію: «Черновецького та його молоду команду до суду». Збираємо підписи всіх небайдужих до проблем міста киян. Приєднуйся, ми в спеку задихаємось від нестачі кисню. Хто ознайомився з текстом повідомлення роздрукуй скільки зможеш екземплярів і проінформуй всіх в будинку для тих хто не має Інтернету. Бойкотуємо місцеві вибори, готуємо представників мешканців будинків в ОСН мікрорайонів та масивів.

Територіальна громадо!!! Готуйтесь до організації власного самоврядування!!! За вами залишилось єдине право на захист.

Наші координати
learning_life@ukr.net
067-226-777-5; 093-63-000-66; 050-356-84-55
На сайті  фотоматеріали з документами: http://picasaweb.google.com.ua/oleg.veremeenko/StrAMalyshka4A?feat=directlink#


Марсианские пейзажи на месте парка на ул. Малышка, 4А.
Спасибо братьям Карамазовым!Постановление прокуратуры Днепровского района о закрытии уголовных дел: 1) по факту незаконной вырубки леса на ул.Малышко, 4А. 2) касательно беспредела застройщиков.


Обратите внимание на адрес этого разрешения, выданного г-же Пустовой Надежде Федоровне, директору ТОВ "Ярус" ("Янус")
Вечер 08.06.10 Директор, прораб и адвокат  застройщика "общаются" с местной жительницей, убеждая ее убираться восвояси. Мол мы тут только мусор убираем, Вам нечего бояться. Через 1,5 суток место вырубки засыпят щебенкой, вместе с молодым лесом, высаженным местными жителями в апреле 2010 года.


Утро 10.06.10: место незаконной вырубки на ул. Малышко, 4А (Детский Мир, Дарница) ночью засыпали щебенкой, вместе с молодым лесом, высаженным местными жителями в апреле 2010 года. Вдали справа видны еще горы щебенки.


Представитель застройщиков "Влад" говорит местному жителю: "Убирайся отсюда! А то я сейчас проверю, где ты взял этого ребенка на прокат!"
« Последнее редактирование: 22 Июль 2010, 19:43:59 от KnightMirko »

Канадец
Неофит
*
Сообщений: 64


« Ответ #1 : 11 Июнь 2010, 20:17:02 »

Чиновники - это представители государства по борьбе с населением. Милиция, госбезопасность существуют для безопасности правительства. Очень может быть, что этот Влад - сотрудник безопасности (официальный или нет). Кого Украина выбрала большинством голосов себе в президенты? Думаю, знаете. Какие могут теперь быть вопросы?
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #2 : 12 Июнь 2010, 15:13:13 »

Канадец, Во многом Вы правы. Но печальная правда в том, что и при предыдущем правлении все было точно так же.

Предыстория (цитата с ФУП):
Цитировать
Як прокуратура парк продала
Dyadyuk Olexsandr 10 Jun 2010 09:06

(в пам'ять по невинно вкраденому і зрадженому парку Малишка)

Суди та правоохоронні органи України
переродились в систему комерційних борделів,
де діє виключно один закон – ЗАКОН БАБЛА!

Є у київських прокурорів серйозний бізнес, називається – «подамо до вас позов, ціна за домовленістю». Що він означає, поясню на прикладі: от приміром ви щось украли (не зовсім законно отримали), а тому цілком логічно переживаєте, що – відберуть, та ще й до відповідальності притягнуть.
І от щоб узаконити своє «надбання», ви йдете у київську (чи одну з районних прокуратур), знаходите там прокурорську проститутку та домовляєтесь з нею, щоб прокуратура (не дивуйтесь) - подала до вас позов з приводу вашого «сумнівного надбання», проте позов (чи апеляційна скарга (подання), не звичайний, а спеціальний – відверто безграмотний.
Суд, звичайно відмовляє прокуратурі у задоволенні такого позову (апеляційного чи касаційного подання) і ура – «всі довольні всі сміються.
Ви задоволено тицяєте всім рішення суду під носа, «от бачите – суд навіть прокуратурі відмовив, значить у мене все законно», прокуратура рве перед народом «тєлняшку» - «ну ми ж намагались повернути вкрадене, але суд нам відмовив», суддя також спокійно посміхається, бо він в принципі правильно відмовив у задоволенні такого безграмотного позову. Короче – всі довольні, всі сміються і рахують бабло, звичайно окрім, держави, міста чи громадян, який вищевказана компанія дружно обікрала.
Саме таке договірне порно-шоу, було розігране київською прокуратурою та прокуратурою Дніпровського району в Київському апеляційному господарському суді по закріпленню за злодіями украденого у громади міста парка по вулиці Малишка.
Але розпочнемо все спочатку: Спочатку, любимий багатьма поколіннями киян парк (ліс) по вулиці Малишка украли у киян депутати-мародери Київської міської ради, які передали його в оренду фірмі «Ярус» - під забудову. Проте, оренда це не власність, але не біда – в Господарському суді м. Києва є кілька прикормлених «суддів» (соромно застосовувати цей поважний термін до вказаних особєй), послугами яких користуються київські земельні рейдери. Ці «особі», спеціалізуються на тому, що всупереч Земельному кодексу України та навіть роз’ясненню Вищого Господарського суду України (плювать на все) роздають київську землю за судовими рішеннями (а ви думали київську землю дерибанять лише депутати Київської міської ради? – ні, Господарський суд міста Києва з ними веде «соціалістичне змагання» - хто роздерибанить більше)!
Прокуратура міста Києва іноді оскаржує ці рішення (ну це коли не домовились в ціні за те – «щоб не помітили») і завжди (звертаємо увагу – ЗАВЖДИ) – виграє, але за умови – коли подає правильне апеляційне/касаційне подання.
До речі, такі подання не складні, тому що Вищий Господарського суд України, у пункті 2, свого роз’яснення ще від 27.06.2001 N 02-5/743 «Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних із захистом права власності на землю і землекористування (Із змінами, внесеними згідно з Роз'ясненням Вищого господарського суду N 04-5/609 від 31.05.2002) [zakon1.rada.gov.ua] вказав, що:
«Оскільки вирішення питань про передачу землі у власність чи користування є виключним правом ради як суб'єкта права власності на землю, заяви зацікавлених осіб про зобов'язання відповідної ради передати земельну ділянку у власність або користування ЗАДОВОЛЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.
Таке роз’яснення вищого Господарського суду України випливає із положень ст. 9 та інших Земельного кодексу України, а також п. 34 ст.26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", якими встановлено, що питання регулювання земельних відносин (у тому числі надання земельної ділянки в оренду чи у власність) вирішується ВИКЛЮЧНО на пленарному засіданні ради – сесії, як колегіального органу.
Таке роз’яснення доводиться до суддів Господарських судів і вони його знають, але що Закон і навіть пряме роз’яснення вищої судової інстанції, коли в цій країні бабло – заміняє всі закони та навіть конституцію, разом узяті.
І от такий собі «суддя за викликом», легкої процесуальної поведінки, Господарського суду Києва П.Чеберяк розглянувши 12.10.09 в один день дві справи № 44/598 і № 44/597 (стахановець) [www.reyestr.court.gov.ua] визнав укладеними договори купівлі продажу вказаних двох земельних ділянок, на яких і знаходився вирубаний парк Малишка, тобто, простіше кажучи «даровал з барского плєча» земельні ділянки Ярусу - уже у власність (у власника забрати значно важче). Причому «Ярус» тут же перепродав їх ТОВ Б.Р.К. (а як же накриття над метро до якого для будівництва якого і виділялась земельна ділянка і до якого Б.Р.К. немає відношення)?
Була надія, що київська прокуратура зупинить беззаконня, проте, по слухам, Супруненко (який стоїть за всією цією оборудкою), зять головного Київського злодія пішов до прокуратури і «за все домовився».
В результаті, прокуратура Дніпровського району, за участі представника і прокуратури міста Києва подала до апеляційної інстанції подання на вищезазначені «щедеври» судді П. Чеберяка», але не такі як завжди (де вона посилається на виключне право сесій, як колегіального органу надавати земельні ділянки у власність), а понесла повну чуш і біліберду, яка ні в які ворота не лізе.
Самих прокурорських подань у нас немає, але на що посилалась прокуратура, видно з постанов Київського апеляційного Господарського суду. Бажаючі можуть подивитись на що посилалась прокуратура, (рішення по програним апеляціям є в єдиному реєстрі судових рішень).
[www.reyestr.court.gov.ua]
[www.reyestr.court.gov.ua]
Представники прокуратури посилались на не проведення конкурсу, на неповне з’ясування обставин, хоча без жодної конкретики, але щодо того – на що слід було послатись – про виключну компетенцію рад, як колегіальних органів і відповідне роз’яснення Вищого Господарського суду – ні чирик.
Ну і результат – «який замовляли» - справа програна. Хоча, в єдиному реєстрі судових рішень є, як зазначалось, немало виграних прокуратурою справ, коли вона посилалась на те, що треба, наприклад: www.reyestr.court.gov.ua/Review/3085881
[www.reyestr.court.gov.ua] (ну це коли в ціні не зійшлись)
Прикро коли суди і прокуратура перероджуються в комерційні борделі, де тоді людям шукати захисту від беззаконня?

PS: Як вчора проговорився представник забудовників, насправді (принаймні поки що) ніхто нічого будувати не збирається, а замість голосно прорекламованого будівництва накриття над метро, на місці знищеного парку поставлять примітивний базар з гадюшниками. Сьогодні ноччю, як мені тільки що повідомили вже висипали і щебінь.
Тобто весь цей порно-спектакль, про будівництво накриття над лінією метрополітену, який розпочався в Київраді, а потім продовжився в судах, то є суцільна брехня і шахрайство. Ніхто ніякого накриття над метро будувати не буде і весь цей спектакль був розіграний лише для того щоб захопити лісо-паркову зону вздовж лінії метрополітену - без конкурсів і обтяжжливих платежів до бюджету.

Развитие событий (оттуда же)
Цитировать
Забудову продовжили.
Знову завозили щебінь і бульдозером розрівнювали.
Я без чогось чотири ранку викликав міліцію.
приїхали вже правда після чотирьох. камази уже встигли уїхати, а бульдозер міліція зупинила і не дала далі працювати.
потім діждались оперативно-слідчу групу, потім аж уже о сьомій ранку приїхав з управління по боротьбі з економічною злочинністю (який єдиний з міліціонерів розібрався в документації) і погодився зі мною, що жодних дозвільних документів у них немає. Я написав заяву про вчинення злочину.
Бульдозер забудовники забрали, але думаю, що сьогоднішньою ноччю знову продовжать.
Потрібна допомога. Бо нас покищо маловато, а там скінхети в охороні наглі, погрожують людям.
А у нас переважко жінки та й ті похилого віку.
Чи може хто допомогти діжурити ноччю?
(Забудова між станцією метро Дарниця і "Дитячим світом" - навпроти автостоянки "Дитячого світу"

http://forum.pravda.com.ua/read.php?111,208429296,208440710#msg-208440710
« Последнее редактирование: 12 Июнь 2010, 15:15:16 от Ласочка »

Канадец
Неофит
*
Сообщений: 64


« Ответ #3 : 12 Июнь 2010, 18:42:50 »

Прежнего боялись и держали за горло. Он вёл политику среднюю между тем, что НАДО делать и тем, что ему ДОЗВОЛЯЛИ. Думаю, он не хотел повторения для себя всех тех случаев, которые были организованы для Черновола-старшего. Гонгадзе и сотен других, которых мы не знаем, на Украине, в России и т.п. История с его отравлением так и заглохла............................
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #4 : 16 Июнь 2010, 17:56:51 »

Кияни пробуджуються! Пробуджуйся і ти!

17.06.2010р., о 9год. 30 хв. мешканці Територіальної громади Комсомольського масиву м. Києва проведуть  мітинг під стінами Київради в відповідь на беззаконні дії винищувачів вікових сосен та молодих дерев славнозвісного парку  Малишка, посаджених киянами, на  бездіяльність влади по припиненню тиску забудовників на населення  Дніпровського району. Громадський супротив населення окремих частин Комсомольського масиву м. Києва триває  вже  більше року. Тому  люди обирають будинкові комітети з метою створення ОСН  «Комітету громадських дій «Пробудження».

За підтримки  Громадських організацій «Кияни об’єднуємось»,  «Коаліції учасників помаранчевої революції», Партії Арсенія Яценюка  «Фронт змін»  відбудеться акція прямої дії.  Мешканці пішою ходою пройдуть до Кабінету міністрів України з переліком аргументованих вимог та заяв.  Під час проведення акції будуть застосовуватись театралізовані дійства.

Активні та небайдужі! Приходьте підтримати киян в боротьбі  за свої права. Це стане для вас нагодою ознайомитись з новими формами та методами діалогу  мешканців та влади.

Канадец
Неофит
*
Сообщений: 64


« Ответ #5 : 16 Июнь 2010, 23:05:18 »

Совершенно верно: гласность и активность - залог успеха в таких делах.
НесторЪ
Алхимик
****
Пол: Мужской
Сообщений: 2218


Рождение


WWW
« Ответ #6 : 17 Июнь 2010, 10:49:19 »

Узнать, под какой партией ходят "строители" и на выборах сказать им "нах..."

Якщо довго вдивлятися в безодню, то безодня поглине тебе (Хведір Ніцше)
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #7 : 21 Июнь 2010, 22:12:35 »

Збереження парку на Малишка – збереження легень  м. Києва.

 Попри зневіри більшості мешканців в відновлення парку на Малишка  вдень і вночі ночують люди заради збереження кисню і життя свого і своїх дітей. Не вір, що немає місця подвигу. Твоє місце ще не зайняте!!!
Стань в один ряд людей які відстоюють  право бути господарями  на цій землі!
На місті знесених дерев вже більше як два тижні розкиданий гравій для  будівництва  бетонної основи торгівельних тимчасових пластикових споруд, які під час спекоти вилучають страшенний задушливий сморід. Цим смородом вже дихає населення вулиці Попудренко.
Приєднуйтесь до акції протесту людей проти  державної влади, яка  чує, але  ігнорує нашу думку, наші  вимоги.
Першими на рятування зелених насаджень вийшли не політичні сили, а мешканці: Мартинюк Л.І., Гребінь Л.І, Кремінь М. І., Лебідь В.І., Острун Е.Й., Васильєва Р.А., Дядюк О.В., Іванов В.М. та багато невідомих. Саме вони  і зараз стоять свідомо та  впевнено у своїй правоті. Вони силою свого протистояння, цілодобовим чергуванням  зупинили незаконне будівництво і своєю позицією збільшують ряди захисників. Мешканці закликають до покарання винних у нищенні парку та проголошують парк Малишка місцем каяття усіх байдужих і  черствих душ.
На допомогу громаді Комсомольського масиву (на чолі  Плотніковою І. М) прийшли Громадська організація «Кияни об’єднуємось» (на чолі з юристом, мешканцем мікрорайону Дядюком О. В.), Всеукраїнська громадська організація  «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» ( які зупинили 500 незаконних будівельних об’єктів, голова  Мельниченко С.), політична партія «Фронт змін», закликана до участі   мешканцем  масиву Івановим В.М. Жителі відкриті для підтримки всіх демократично налаштованих політичних сил. Вони чекають участі «Партії регіонів», яким  18.06.2010р  надали офіційне звернення як до партії влади.  
Згуртованими діями всіх учасників захисту парку  17.06.2010р  було проведено пікетування Київради та Кабінету міністрів. Під час  акції з  театралізованим дійством  урядовцям були надані заяви та відкриті  звернення з  юридично обґрунтованими  вимогами від ВГО «Купр». На сесії Київради в 20.30. для доповіді по справі та вимог отримав слово Голова осередку політичної партії «Фронт змін» в Дніпровському районі м. Києва Гордін В.М. Результатом акції стало створення робочих груп при Київраді та Кабінету міністрів по вивченню конфліктної ситуації навколо парку Малишко.
Мешканці масиву чекають конкретних дій влади,  не припиняють акції протесту, гуртують сили на протистояння в нічний час проти  забудовників холдингу «КДД-ГРУП». Саме вони отримали  землю киян  з зеленими насадженнями у власність і  мають на меті  перетворити  парк Малишко в торгівельні ряди. Кияни сподіваються на допомогу всіх демократичних та правозахисних сил в розв’язанні конфлікту влади, підприємців та народу, збереженні проектної екологічно-захисної зеленої зони вздовж гілки метро «Дарниця» - «Лісова».
            Стань поруч з киянами, які  розуміють значення  акції для майбутнього району, а загалом і всього  Києва. Надай свої пропозиції про можливу  допомогу   в захисті парку з питань трьохгодинного  денного або нічного чергування, допомоги в харчуванні нічної зміни, участі в пікетуваннях. Телефони для зв’язку 063-170-52-33,   067-86-83-720, 050-356-31-19.
Ініціативна група мешканців ініціює проведення прес-конференції УНІАН, для проведення якої самі мешканці в наметах збирають благодійні внески. Люди з наметів  пропонують створити на місці звалища щебеню «Дорогу  мрії», на якій будуть проходити  літні музичні вечори. Скрипалі, барди, баяністи  та  всі небайдужі до цієї проблеми  творчі  особистості запрошуються  до участі в вечірній час. Діти та підлітки, ваші таланти будуть корисні нашій спільній справі.  На цьому місті буде звучати музика  та спів духовного очищення.  Зазначені  контактні телефони залишені для зв’язку щодо участі в концертах:
093-63-000-66, 067-226-777-5. Телефонуйте.  
          Лише об’єднавшись в гурт протистояння,  можливо  відстояти парк, а разом і  гідне людини життя.


« Последнее редактирование: 21 Июнь 2010, 22:32:06 от Ласочка »

НесторЪ
Алхимик
****
Пол: Мужской
Сообщений: 2218


Рождение


WWW
« Ответ #8 : 22 Июнь 2010, 01:32:06 »

Ласочка,
Сделай статью и мы ее растиражируем по многим сайтам. Обратять внимание...

Якщо довго вдивлятися в безодню, то безодня поглине тебе (Хведір Ніцше)
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #9 : 22 Июнь 2010, 22:53:31 »

НесторЪ, Спасибо, друг!
Будет пресс-конференция с Униан. Сама я статьей не смогу заняться, но передам єто активу.

НесторЪ
Алхимик
****
Пол: Мужской
Сообщений: 2218


Рождение


WWW
« Ответ #10 : 23 Июнь 2010, 10:03:26 »

Ласочка,
Ее, статью, разместить на ХВ, ХБ, народной правде (укрправде). Эти ресурсы власть читает.
Тем более, что сейчас Марсианин как бы не мер, может новая власть и повлияет на обстановку, ведь им надо в Киеве очки зарабатывать.

Якщо довго вдивлятися в безодню, то безодня поглине тебе (Хведір Ніцше)
Олександр Дядюк
Неофит
*
Сообщений: 2


« Ответ #11 : 28 Июнь 2010, 13:54:41 »

А що таке ХВ і ХБ?
НесторЪ
Алхимик
****
Пол: Мужской
Сообщений: 2218


Рождение


WWW
« Ответ #12 : 29 Июнь 2010, 10:23:27 »

Олександр Дядюк,
1.http://h.ua/ - ХВ
2.http://hiblogger.net/ - ХБ
Перший ресурс громадської журналістики - зареєструвався і публікуєш статті. Як засіб привернути уваги, цілком пристойний.
Другий - українська блогосфера. Теж прийнятний для того, щоб публікувати статті. На соціальні теми блогери реагують достатньо позитивно, якщо в  текста буде багато рекомендацій, він потрапляє в "топ" і з на Обозі на нього буде активний лінк.

Якщо довго вдивлятися в безодню, то безодня поглине тебе (Хведір Ніцше)
Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #13 : 4 Июль 2010, 11:10:18 »

НесторЪ, Есть статья:

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ!

Більше трьох тижнів триває безстрокова акція пікетування з боку місцевих мешканців Дніпровського району м. Києва ділянки парку ім. А. Малишка, на якій взимку цього року варварським способом, вночі, були зрублені біля 150 вікових дерев.
Місцеві мешканці разом з представниками громадських організацій, в літню спеку, цілодобово чергують, інформуючи перехожих про мету пікетування та хід справи.  Підтримуючи нас, юристи домагаються законодавчо досягти відміни всіх злочинних рішень про подальше знесення зелених насаджень. 
До першого липня 2010 року пікетувальники сподіваються отримати офіційні відповіді від посадових осіб, до яких були надіслані офіційні звернення.
Тому, о 19.00 01.07.2010 р. на ділянці зрублених дерев біля ст. метро Дарниця, відбудеться мирне зібрання всіх мешканців не байдужих до проблемних питань міста. Також на цей захід відправлено  запрошення і замовникам страти дерев – Раді директорів холдингової компанії «КДД-груп».
Враховуючи наведене вище, запрошуємо Вас прийняти участь у висвітленні в ЗМІ зібрання мешканців.
Представник ініціативної групи
Інна – Тел. 093 63-000-66,
                    067-226-777-5

Ласочка
Санитар леса
Global Moderator
*****
Пол: Женский
Сообщений: 3108« Ответ #14 : 23 Июль 2010, 15:16:37 »

Пока все хорошо, ттт, спасибо инициаторам борьбы и неравнодушным жителям.

Страниц: [1] 2
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.091 секунд. Запросов: 21.