Колба
Добро пожаловать на форум! rss 28 Март 2024, 15:41:29 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
натуральный крем
Страниц: 1 2 [3]
  Печать  
Автор Тема: Сколько жить бумажной книге?  (Прочитано 6563 раз)
Serpantin
Ученик
**
Сообщений: 459



« Ответ #30 : 21 Август 2023, 15:32:07 »


Якщо на книгу не впливає зовнішнє середовище, вона може служити дуже довго. Є книги яким понад півстоліття. Так що ... не думайте що книги на ваших полицях так швидко стануть непридатними. Але тут звісно як їх зачитувати. Я от свого часу так зачитав "Айвенго" Вальтера Скотта, що довелося купувати нову. Нові книги найчастіше купую в https://knigoland.com.ua/khudozhnya-literatura до вподоби сучасний дизайн нових книг.
kirills
Ученик
**
Сообщений: 156


« Ответ #31 : 26 Октябрь 2023, 12:57:26 »

Ознайомлення з Новими Ідеями та Перспективами.

Англійські книги часто містять ідеї, які можуть бути новаторськими або стати відомими в майбутньому https://yabooks.com.ua/ . Це може вдатися в користь як особистому, так і професійному розвитку, допомагаючи вам бачити світ з іншого кута зору.
Galdyakunchak
Неофит
*
Сообщений: 5


« Ответ #32 : 26 Октябрь 2023, 18:29:17 »

Дякую за цікаву тему! Я особисто люблю паперові книги і не можу уявити своє життя без них.

Електронні книги можуть бути зручними, але вони не замінять тієї магії, яку приносить паперова сторінка.
Мені здається, що паперові книги мають свою унікальну енергію, їх можна торкатися та відчувати. Вони надихають та створюють особливу атмосферу. Сподіваюся, що вони житимуть довго та щасливо!
Matador032001
Неофит
*
Сообщений: 5


« Ответ #33 : 27 Октябрь 2023, 10:28:16 »

А я, незважаючи на свою любов до паперових книг, не можу ігнорувати зручність електронних. Вони дозволяють заощадити місце, їх можна брати з собою скрізь, і пошук інформації в них набагато простіше. Це майбутнє читання
freep187
Неофит
*
Сообщений: 21


« Ответ #34 : 29 Октябрь 2023, 22:30:40 »

Я розділяю літературу на 2 категорії - для душі і для роботи. Багато інформації з бізнес-літератури використовую в роботі, такі книги я можу навіть слухати в аудіоверсії, а ось художню літератературу я люблю читати саме в паперовому вигляді, це надає якесь особливе задоволення)
Страниц: 1 2 [3]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.07 секунд. Запросов: 21.