Колба
Добро пожаловать на форум! rss 29 Апрель 2024, 10:40:40 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Де ви купуєте корм для котів?  (Прочитано 211 раз)
Svetlinka
Ученик
**
Пол: Женский
Сообщений: 206



« : 19 Май 2023, 15:11:17 »

Всім добрий день. У мене вдома живуть кіт та кішка. Хочу купити їм корма. Але не знаю гарного зоомагазину, куди слід звернутись. Може ви мені щось порадите? Буду вдячна за допомогу.
Sender
Неофит
*
Пол: Мужской
Сообщений: 40



« Ответ #1 : 19 Май 2023, 15:12:08 »

Доброго вам дня. Я своїм котам уже декілька років купую корм в одному чудовому зоомагазині, де є великий вибір. Якщо хочете, підкажу, куди вам слід звернутися. Пишіть, з радістю поможу.
Svetlinka
Ученик
**
Пол: Женский
Сообщений: 206



« Ответ #2 : 19 Май 2023, 15:12:55 »

Дякую що відповіли. Справа в тому, що я шукаю корм із заспокійливим ефектом, тому що вони останнім часом у мене якісь дуже гіперактивні сталі. Підкажіть, куди мені звернутися і який корм слід обрати?
Sender
Неофит
*
Пол: Мужской
Сообщений: 40



« Ответ #3 : 19 Май 2023, 15:14:21 »

Я купую лише в інтернет-магазині MasterZoo. Вам також раджу звернутись саме сюди. В наявності завжди великий вибір кормів для котів кішок https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/ за доступними цінами. Враховуючи, що у вас гіперактивні кішки, я б вам порекомендував купити сухий корм для кішок Optimeal Beauty Harmony з заспокійливим ефектом. Він містить формулу з м'яким заспокійливим ефектом. У ньому є корисні трави меліса та ромашка. Також він добре зміцнює імунітет. Більше вибору можна побачити на веб-сайті магазину. Переходьте за посиланням і вибирайте.
kirills
Ученик
**
Сообщений: 167


« Ответ #4 : 10 Июнь 2023, 06:11:42 »

Ми для свого котика обрали корм First Choice - https://zooroom.in.ua/brand/1st-choice/. Якісний та повноцінний раціон для харчування вашого улюбленця. Всесвітньо відомий бренд та перевірена якість кормів для котів та кішок.
AnnaVY
Неофит
*
Сообщений: 3


« Ответ #5 : 24 Сентябрь 2023, 07:12:14 »

Выбор корма - это ответственное мероприятие,так как от этого зависит здоровье вашего питомца. Я предпочитаю  сухой корм для котов. Он  наиболее калорийный и небольшого объема порции будет достаточно, чтобы ваш питомец был сытым и игривым.В состав сухого корма входят все необходимые витамины и полезные вещества , только нужно правильно подобрать корм. Я своей кошечке заказываю беззерновой сухой корм для котов Acana Grasslands,так как у неё аллергия на зерновые добавки. Этот корм богат протеинами и жирами животного происхождения и не содержит консервантов. Мне нравится интернет - магазин https://sherstianyi.com. Там огромный ассортимент разных кормов для животных, большой выбор разных аксессуаров по гигиене и уходу за животными. Доставка по всей Украине. Это очень удобно ! Да и скидки там постоянно действуют накопительные, акции бонусы и распродажи. И консультанты очень внимательные и грамотные , помогут вам подобрать корм,  который будет полезен именно вашему питомцу. Рекомендую !
« Последнее редактирование: 1 Октябрь 2023, 20:39:43 от AnnaVY »
Валентинка
Неофит
*
Сообщений: 97



« Ответ #6 : 25 Сентябрь 2023, 15:18:17 »

Теж зараз щось шукаю для свого кота.
niksa
Ученик
**
Сообщений: 123



« Ответ #7 : 25 Сентябрь 2023, 15:21:40 »

Привіт! Я з великим задоволенням хочу поділитися своїм досвідом використання корму для своїх улюблених тварин від українського виробника Home Food. Після того, як я перейшов на цей корм для свого кота, я помітив значне поліпшення у його здоров'ї і активності. Кішка більше не має проблем зі шерстю і шлунок їй також спрацьовує легше. Більше того, мені подобається той факт, що Home Food використовує якісні компоненти та не містить шкідливих домішок. Раджу також звернути увагу на корм для стерилізованих котів https://homefood.ua/sukhiy-korm-dlya-kastrovanikh-sterilizovanikh-kotiv/ Зараз я впевнений, що допомагаю своєму пушистому другові залишатися здоровим і щасливим.

ira19ira
Ученик
**
Сообщений: 306


« Ответ #8 : 27 Сентябрь 2023, 16:57:46 »

У будь-якому зоомагазині.
Надюшка
Ученик
**
Сообщений: 174


« Ответ #9 : 29 Декабрь 2023, 20:40:07 »

Натрапила нещодавно на зоомагазин https://zoolapka.com.ua/ На веб-сайті представлений величезний вибір товарів для домашніх тварин, які задовольнять усі потреби вашого пухнастого друга. Від якісного корму для домашніх тварин до затишних ліжечок та інтерактивних іграшок – на Zoolapka.com.ua є все. Зручний інтерфейс полегшив процес купівлі, а докладні описи продуктів допомогли мені зробити усвідомлений вибір для моїх вихованців. Ціни конкурентоспроможні, а швидка доставка перевершила мої очікування. Упакування було надійним, тому мої покупки були доставлені в ідеальному стані. Що відрізняє Zoolapka.com.ua, так це їхнє прагнення задовольнити потреби клієнтів. Тому я дуже рекомендую Zoolapka.com.ua власникам домашніх тварин.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.066 секунд. Запросов: 21.