Колба
Добро пожаловать на форум! rss 28 Апрель 2024, 03:38:24 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Яке шампанське краще замовити?  (Прочитано 48 раз)
Topko
Ученик
**
Пол: Мужской
Сообщений: 387


Как дела народ?)


« : 21 Январь 2024, 20:47:43 »

Доброго дня всім! Хочу для своєї дружини влаштувати романтичну вечерю зі смачним шампанським. Порадьте дійсно смачний варіант шампанського, та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно придбати.

Не зная правды, не делай выводы. Всякое бывает.
MisterBobr
Ученик
**
Пол: Мужской
Сообщений: 411


Привет))


« Ответ #1 : 21 Январь 2024, 20:48:39 »

Порадити звичайно можу, але важливо зрозуміти яке саме шампанське полюбляє твоя дружина, адже є: солодке, напівсолодке, сухе, брют і так далі. Тільки після цієї інформації зможу дати тобі пораду.
Topko
Ученик
**
Пол: Мужской
Сообщений: 387


Как дела народ?)


« Ответ #2 : 21 Январь 2024, 20:49:12 »

Наскільки я пам'ятаю, вона любить напівсолодке, тому якщо можеш порадь шампанське з даними характеристиками. Також буду дуже вдячний, якщо поділишся посиланням на магазин, в якому його варто купувати.

Не зная правды, не делай выводы. Всякое бывает.
MisterBobr
Ученик
**
Пол: Мужской
Сообщений: 411


Привет))


« Ответ #3 : 21 Январь 2024, 20:55:47 »

В такому разі можеш звернути свою увагу на шампанське Bottega Fragolino bianco, напівсолодке https://maudau.com.ua/category/ihrysti-vyna/product_brand=bottega яке можна замовити в інтернет-магазині Maudau. У даного шампанського фруктовий, освіжаючий, добре збалансований і відрізняється витонченістю.

Він має смак та аромат суниці, тому дуже добре смакує, особливо в охолодженому стані. Зараз на дане шампанське діє дуже приємна знижка, якою варто скористатися, і придбати не одну пляшку.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.066 секунд. Запросов: 21.