Колба
Добро пожаловать на форум! rss 29 Апрель 2024, 21:23:29 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Стоматологія Київ  (Прочитано 47 раз)
CasioPeya100
Алхимик
****
Сообщений: 1702


« : 2 Февраль 2024, 11:57:07 »

Шукаєте надійний та досвідчений стоматологічний центр, де можна отримати якісні стоматологічні послуги? стоматологія київ - це місце, де ваша усмішка отримає високопрофесійний догляд та найкращий результат. Ми працюємо з сучасними технологіями та використовуємо найкращі матеріали для досягнення найкращих результатів. Наша команда професіоналів завжди готова надати вам індивідуальне консультування та відповісти на всі ваші запитання. Довірте своє усмішці нашим фахівцям та отримайте якісну стоматологічну допомогу у europe-stomatolog-centr.ua . Ми прагнемо зробити вашу усмішку яскравою та здоровою!
Дейна
Ученик
**
Сообщений: 126


« Ответ #1 : 17 Февраль 2024, 18:59:43 »

Доброго дня. Хочу з вами поділитися контактами дуже хорошої клініки "Dentiplex", у них на художню реставрацію зубів https://dentiplex.com.ua/aesthetic-dentistry/tooth-restoration ціни найвигідніші. У мене були завжди проблемні зуби, але мене це не сильно турбувало, а ось зараз вирішила, що потрібно зайнятися зубами, причому серйозно. Мені запропонували дуже гарне рішення моєї проблеми із зубами на сучасному обладнанні, зараз у процесі відновлення зубів результат, той який є, мені вже подобається. Раджу, залишитеся задоволені і здорові.
Daria_Y
Неофит
*
Пол: Женский
Сообщений: 38



« Ответ #2 : 17 Февраль 2024, 21:51:27 »

Вот и пришла беда: сломался зуб. Корень выглядывает из десны на 1 мм. Кто-нибудь ставил штифт в корень? Да, да. Стоматолог всё расскажет. Уже записалась. Да. Погуглить могу. Но хочется услышать и совет, поддержку, оценить перспективы протезирования.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.078 секунд. Запросов: 21.