Колба
Добро пожаловать на форум! rss 19 Апрель 2024, 10:23:45 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
натуральный крем
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: заробіток в інтернеті  (Прочитано 3863 раз)
Gedz
Неофит
*
Сообщений: 1


« : 17 Март 2011, 16:59:52 »

ЗАРОБІТОК
Від Вас вимагається лише декілька хвилин. Ну максимум 10. Проте, коли Ви прочитаєте цю статтю до кінця, то можете радикально змінити власне життя так само, як це зробив я. Спочатку я, як і Ви скептично ставився до статей подібного роду, ігноруючи їх. Проте ця річ, що описана нижче – ПРАЦЮЄ. Думаю Вам вже й не хочеться читати далі. Розумію, бо сам був в такій ситуації. Але будь ласка, продовжуйте. Ви напевно бачили подібні оголошення – Інтернет зараз переповнений ними. Але в тім то й справа, що заробити можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ й ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ. Aвтор не я, знайшов блукаючи лабіринтами всесвітньої павутини на одному із бізнес-форумів. ЧИТАЮЧИ ЦЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! Це змінило й моє!!! Я натрапив на це на одному форумі зовсім випадково й вирішив спробувати. В цій статті говориться, що МОЖНА ЗАРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 15 гривень. Ага, думаю….Розкажете…Я на таке не ведуся…Звичайний лохотрон і все..Але думаю дочитаю, шо там далі пишуть. Далі там говорилося, що треба послати по 5 гривень на 3 Іnternet гаманці, які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого шостий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Іnternet гаманця й закидаєте дане, з Вами на шостому рядку, повідомлення на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів... Ну я подумав і вирішив, що я в принципі нічого не втрачаю, крім 15 гривень... і вирішив спробувати... Встановив Інтернет гаманець, перелічив всім учасникам акції по 5гривень. і почав розсилати ці оголошення на різні форуми. Протягом 2-х днів я зареєструвався на 80 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Через тиждень, заглядую у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!!!! Ага дуля, ноль без палочки, бублик без дирочки, нічого. А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 255 гривень, хто по 155 гривень . От тобі й на, подумав я, потрапив у черговий лохотрон як останній дурень, що хотів заробити за пару тижнів тисячі доларів. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень, заради цікавості заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження 6 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний як і я. Ще через два тижні, випадково в Інтернеті знайшов коментар до цього проекту (коментар прикріплений нижче). Відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 600 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 600 гривень це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили десятки тисяч доларів. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 5000 гривень. Після цього я відправив свої оголошення ще приблизно на 100 форумів. Результат був дивовижний. На кінець 2 місяця, я одержав 8 000 гривень і гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 5 гривень. І це все коштувало мені всього 15 гривень!! Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу... Я придбав усе, що мені потрібно... і це дуже до речі, погодьтеся?!...Моя робота тепер - це щодня по 2 години в Інтернеті і ВСЕ!!!! Тепер розповім Вам як це працює, і найголовніше ЧОМУ...! Я вам обіцяю, що якщо ви будете в точності дотримуватися нижчеподаних інструкцій, то ви почнете одержувати набагато більше грошей, ніж ви думали, не докладаючи цьому особливих зусиль. Погодьтесь, це просто!!! Це легально. І ваш внесок становить усього лише 15 гривень.. ВАЖЛИВО: ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ!!! УВАГА!!!!!! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!!! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 гривень і більше будуть вашими протягом двох місяців!!!!!!!. Все це вдало працює завдяки ЧЕСНОСТІ учасників. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Зареєструйтеся в системі Webmoney, що знаходиться за адресою http://webmoney.ru , гарненько ознайомтеся як працює дана система, клікнувши мишкою: "Подробнее о сферах применения Webmoney", далі пройдіть на посилання: Бессплатная регестрация, пройдіть реестрацію і завантажте Keeper Classic 3.9.1.0(або новіший) і згідно з інструкцією встановіть гаманець, потім виберіть оптимальний для себе варіант поповнення гаманця і внесіть – (або більше). Тільки не забувайте вписувати ваші достовірні дані, інакше ви в подальшому не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
2. Візьміть перший номер гаманця з нижчеподаного списку і відправте на нього 5 гривень, вписавши цей номер у поле "Номер рахунку: ", (у поля "Ім'я одержувача" й "E-maіl одержувача" вписувати нічого не потрібно), у поле Контракт/призначення платежу: напишіть - "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців". Усе, що Ви зробили - це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, починаючи з другого, за аналогією відправте по 5 грн. на наступних 3 гаманці (не забудьте вписувати в поле Контракт/призначення платежу: "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців").
1) U655806148395
2) U196287223487
3) U542448465065

ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 3 гаманці по 5 гривень , - інакше, мережними модераторами гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
Тепер УВАГА!!!
Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця (можна у форматі txt або як вам зручніше). У скопійованій статті викресліть із цього списку 1-ий гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, таким чином перемістіть список на один рядок вище (3 стає 2, 2 стає 1...), і впишіть в 3-тій рядок номер Вашого гаманця.
3. Робіть у моїй статті які хочете зміни, але збережіть головну ідею. Розмістіть цю статтю не менш ніж на 200 форумах і стрічках новин (News Groups). Запам'ятайте, чим більше ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід, і цей дохід буде прямо залежати від вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, гарантує Вам дохід 8 тис. гривень - ЦЕ МІНІМУМ!!!! протягом двох місяців!
Більше розміщень - більший дохід при чому у геометричній прогресії. ПАМ’ЯТАЙТЕ ЦЕ!!! Цей бізнес продовжує існувати й процвітати тільки ЗАВДЯКИ ЧЕСНОСТІ Й СЕРЙОЗНОСТІ УЧАСНИКІВ. Отже, коли ви досягнете першої позиції, ви будете мати тисячі доларів просто як ЗАСНОВНИК списку! Це коштуватиме Вам 15 гривень і зовсім дріб'язкової роботи! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра.
Як поширювати інформацію у форумах:
1. Відкриваємо пошуковий сайт rambler.ru, yandex.ru, google.com, aport.ru, yahoo.com
2. Пишемо в рядку пошуку фразу: " форум почати нову тему" або "форум почати нову тему робота" (без лапок) (можна також по-російськи – більше можливостей).
Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тем форумів. І ще: не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює!
Наступні рекомендації, особисто від мене, також допоможуть Вам дати оголошення, я перевірив, це теж працює: Зайдіть на один із сайтів роботи: www.Job.ru, www.1job.ru - / Їх по пошуку "робота" дуже і дуже багато! Потім відкрийте Word - файл і оголошенням, що Ви будете публікувати і додайте його на сайт за допомогою посилання "Додати вакансію". У поле "посада" пишіть: Робота в Інтернеті. У поле "Заробіток" - від 600 гривень Поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ . Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Найкраще, якщо Ви це зробите в один день, тоді наступного дня й протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робити. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, вона вибирає посилання пошук вакансій. Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле місто. А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Львова, Хмельницького і Рівного, то людина, скажімо, з міста Чернігова ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО . Це займе 1 - 2 години. Результат Ви побачите вже наступного ранку.
Знаходьте сайти, де люди безкоштовно розміщують оголошення і де вони залишають свої електронні адреси. А тепер я Вам розповім, чому Ви в кожному разі фактично нічого не губите, а тільки виграєте!!!!!!! Скажімо, з 200 розміщень я одержу тільки 5 відповідей, тобто відгукнеться всього 2, 5% людей (дуже маленька й низька цифра)!!! Виходить, я одержу 15 гривень перебуваючи на 3-ій позиції в списку!!! Тепер ці 3 людей роблять по 200 розміщень кожен МІНІМУМ з моїм гаманцем на 2-ій позиції, і тільки 2 людей відповідають тим першим першому - це вже 45гривень!!!!!!!!!! Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем уже сума збільшується.!!!!!Чи витратите Ви всього 15 гривень, щоб дізнатися, чи це працює?НепонимающийНепонимающийНепонимающий? А якщо Ви все зробите так, як я описав вище, ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ, ПРИСЯГАЮСЯ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!! Цей рядок для песимістів: А раптом цей бізнес завалиться і мені ніхто грошей не надішле??? АЛЕ Ж щодня в Інтернеті з'являються від 20 до 50 тисяч нових
користувачів!!!!!!!!!! Щодня в Інтернеті з'являються десятки нових сайтів і сотні форумів для заповнення нових тим. ЦЕ ФАКТ!!!! Щороку кількість користувачів інтернетом збільшується на мільйони!!!!!!!!!!!!!!!! Які шанси, що вони захочуть спробувати себе в чомусь новому?НепонимающийНепонимающий Тільки запам'ятайте: ЧЕСНІСТЬ І ТІЛЬКИ ЧЕСНІСТЬ ЛЮДЕЙ дозволяє процвітати цьому бізнесу!!!!!!!!!!!!!!!! Ну і останнє: Це справді велика аксіома: Щоб одержати щось, треба дати щось!!!!!!!!!!!!!! А щоб одержати ще більше, треба дати ще більше!!!!!!!!!!! Переконайтеся в цьому САМІ!!!!!!!!!! УСПІХУ ВСІМ!!!!!!!!!!!!!!!!! Від себе додам, перш ніж почати працювати прочитайте нижче висновок одного з авторів цього
проекту!!!!
ВИСНОВОК:
Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що на форумах багато подібних оголошень ЦЕ НЕ ТАК!!! Це найдієвіша і найнадійніша система на сьогодні.
Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він нечесний;
2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів.
Рекомендую кожному, кого зацікавив цей процес заробітку - зберегти цей варіант статті і в off-lіne режимі помізкувати хоча б добу. Впевнений, коли доберетеся до суті, багатьох з Вас зацікавить продовження.., яке Ви будуватимете самостійно ...
selug
Ученик
**
Сообщений: 447



« Ответ #1 : 2 Апрель 2011, 07:56:25 »

Я так и не дочитал эту "статью", но очевидно, что это очередная "пирамида", которая как лотерея может дать шанс разжиться на деньги, а может, и нет. Почему в названии темы пишут "Заработок в интернете", если это просто лотерея?
serge
Неофит
*
Сообщений: 44



« Ответ #2 : 1 Август 2013, 18:38:47 »

Да подобных статей много можно встретить и чем больше написано, тем сложнее понять в чем суть. Они так только людей запутывают.
katrin68
Неофит
*
Сообщений: 1


« Ответ #3 : 7 Ноябрь 2016, 21:53:09 »

З власного досвіду можу поділитися переліком сайтів, де можна заробити. Просто одного разу випадково натрапила на статтю, яка зацікавила своїм заголовком : "Додатковий заробіток без капіталовкладень, або найпростіший спосіб заробити, не відриваючи свою дупу від комп'ютера." http://mykit.jimdo.com/2016/03/16/додатковий-заробіток-без-капіталовкладень-або-найпростіший-спосіб-заробити-не-від риваючи-свою-дупу/ Виконуючи завдання з сайтів, що вказані в переліку цієї статті, можна заробити реальні гроші. Спробуйте самі. Ніяких вкладень і ніякого обману, виконуєте завдвння, переглядаєте рекламу і отриуєте оплату за виконану роботу.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.13 секунд. Запросов: 21.