Колба
Добро пожаловать на форум! rss 8 Сентября 2024, 04:02:32 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Вирівнювання прикусу  (Прочитано 54 раз)
Тамара
Ученик
**
Сообщений: 226


« : 17 Июля 2024, 09:47:05 »

У Запоріжжі порадьте клініку де можуть зробити правильний прикус?
Валентин Шевчук
Ученик
**
Сообщений: 299


« Ответ #1 : 24 Июля 2024, 19:03:37 »

Що таке синус ліфтинг?
Сева17_С
Ученик
**
Сообщений: 333


« Ответ #2 : 27 Июля 2024, 06:16:15 »

Синус-ліфтинг — це хірургічна процедура, що використовується для підняття дна гайморової пазухи та збільшення об'єму кісткової тканини в верхній щелепі. Це необхідно для забезпечення достатньої опори для дентальних імплантатів. Під час процедури хірург відокремлює слизову оболонку гайморової пазухи від кістки і заповнює утворений простір кістковим матеріалом. Якщо вас цікавить професійне проведення синус-ліфтингу, рекомендуємо звернутися до клініки "Євродентал". Детальніше про процедуру можна дізнатися на їхньому сайті: https://www.eurodental.com.ua/ua/services/sinus-liftyng/
Тамара
Ученик
**
Сообщений: 226


« Ответ #3 : 28 Июля 2024, 22:29:54 »

Мова йде не про синус а мене цікавить прикус
Влада
Ученик
**
Сообщений: 103


« Ответ #4 : 28 Июля 2024, 22:30:46 »

Після консультації в Vidnova https://vidnova.ua/vyravnivanie-zubov.html  я зрозуміла, що їхній підхід до виправлення прикусу дійсно професійний. Лікарі провели детальне обстеження і підібрали найкращий метод для корекції прикусу, враховуючи мої індивідуальні особливості. Процес лікування був комфортним, і я отримала чіткі рекомендації на кожному етапі. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а персонал дуже уважний і кваліфікований. Завдяки їхньому професіоналізму я тепер можу насолоджуватися ідеально рівним прикусом і відчувати себе впевнено. Рекомендую Vidnova всім, хто шукає якісне і ефективне лікування прикусу в Запоріжжі.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.092 секунд. Запросов: 21.