Колба
Добро пожаловать на форум! rss 29 Март 2024, 07:19:14 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: 1 [2]
  Печать  
Автор Тема: Доставка цветов  (Прочитано 4145 раз)
Оляля
Ученик
**
Пол: Женский
Сообщений: 112



« Ответ #15 : 29 Январь 2020, 23:13:40 »

какая красота!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xisteal
Неофит
*
Сообщений: 1



« Ответ #16 : 28 Февраль 2020, 11:16:22 »

Цветы конечно хорошо, и на 8 марта они наверно обязательны! А вот еще какой подарок можно подарить rozetka.com.ua/springday все таки это и женский день и день весны, серьезный такой праздник!
Victor Pavlenko
Неофит
*
Пол: Мужской
Сообщений: 12



« Ответ #17 : 28 Февраль 2020, 19:21:52 »

Какие цветы лучше всего использовать для букета на свадьбу?))
Topko
Ученик
**
Пол: Мужской
Сообщений: 374


Как дела народ?)


« Ответ #18 : 28 Июнь 2020, 22:06:53 »

Порадьте будь-ласка де можна у Львові купити дуже гарний букет для дівчини. Хочеться чогось дуже гарного і щоб вона була приємно здивована)

Не зная правды, не делай выводы. Всякое бывает.
Kurs
Неофит
*
Пол: Мужской
Сообщений: 24



« Ответ #19 : 28 Июнь 2020, 22:34:04 »

Какие цветы лучше всего использовать для букета на свадьбу?))

Так а какие тут цветы, кроме роз?)) Как по мне это самые идельные цветы для свадьбы. Стандартная вещь, но думаю как традиция и розы сойдут.
SuperGirl
Ученик
**
Пол: Женский
Сообщений: 288



« Ответ #20 : 28 Июнь 2020, 22:55:53 »

Порадьте будь-ласка де можна у Львові купити дуже гарний букет для дівчини. Хочеться чогось дуже гарного і щоб вона була приємно здивована)


Чесно кажучи я навіть не бачу сенсу вам давати якісь порадити, бо в нас час чоловіки так рідко дарують квіти, що будь яка квітка це вже радість. Але якщо ви тільки починаєте стосунки чи  у вас просто побачення, то ясно що треба чимось здивувати.
Для мене завжди самий суперський варіант, це коли дарують великий букет квітів. Це можуть бути троянди чи тюльпани, влітку я навіть ромашкам можу зрадіти, адже вони такі білі і такі легкі.
Зараз взагалі дарують кошики з квітами, або коробки. Це дуже мило і ніжно, але якщо ви на побачення йдете, то особливо з цим кошиком не находишся. Якщо все ж таки дарувати, щось оригінальне, то я бачу лише варіант з дизайнерським букетом. Всі дарують якісь монобукети, а ви справжню квіткову композицію від професійного флориста.
Колись в інтернеті була на сайті львівського квіткового магазину  https://kvitna.ua/collection/bouquets   і бачила там дизайнерські букети. Дуже круті і думаю це дуже гарна  ідея)
ідея.
Страниц: 1 [2]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.079 секунд. Запросов: 21.