Колба
Добро пожаловать на форум! rss 29 Апрель 2024, 18:19:55 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Оренда авто  (Прочитано 1186 раз)
Армани
Ученик
**
Сообщений: 300



« : 24 Декабрь 2018, 10:54:49 »

До мне приїжджають родичі, і треба буде влаштувати їм екскурсію містом, але для цього потрібен автомобіль. Мені довелося продати машину тиждень тому, і не знаю як бути. Що ви мені скажете з приводу оренди машини?
Каринка
Ученик
**
Сообщений: 212



« Ответ #1 : 24 Декабрь 2018, 12:32:37 »

До мне приїжджають родичі, і треба буде влаштувати їм екскурсію містом, але для цього потрібен автомобіль. Мені довелося продати машину тиждень тому, і не знаю як бути. Що ви мені скажете з приводу оренди машини?

Це дуже гарний альтернативній варіант, на який можна сміливо покластися. У мене коли машина зламалася, я також не знала що робити, але почала  в інтернеті читати інформацію, знайшла авто на прокат в Івано-Франківську  і виявилося, що прокат не коштує мільйон грошей, цінова політика оптимальна, кожен може собі її дозволити. Тому вражаю, що треба родичів катати з комфортом по місту і обов’язково для цього треба в оренду узяти машину. В наш час це вже не розкіш, а банальна необхідність.
jenik
Подмастерье
***
Пол: Мужской
Сообщений: 923



« Ответ #2 : 28 Апрель 2019, 00:13:07 »

Посмотрите такси еще
Millinda
Неофит
*
Сообщений: 62



« Ответ #3 : 28 Апрель 2019, 22:46:10 »

та нет, такси  - это дорогое удовольствие
Фиона
Ученик
**
Сообщений: 224



« Ответ #4 : 29 Апрель 2019, 12:22:10 »

я сама шукаю хорошу компанію в Київі, що орендувати автівку, їду в Київ на декілька днів, без авто не обійдусь. То якщо хтось знає компанію, підкажить будь ласка
Helena
Неофит
*
Сообщений: 75



« Ответ #5 : 29 Апрель 2019, 15:17:56 »

В Киеве есть хорошая компания https://vip-cars.kiev.ua/ , можете к ним обратиться по поводу аренды машины. У ним большой парк автомобилей разных классов. Так что есть возможность выбрать себе машину по желанию. Машины в отличном состоянии, чистые. Мы остались довольны, будем теперь к ним обращаться, когда в следующий раз нужна будет машина
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.072 секунд. Запросов: 22.