Колба
Добро пожаловать на форум! rss 20 Апрель 2024, 11:43:06 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
натуральный крем
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Відкриття магазину. Потрібен юрист  (Прочитано 938 раз)
Levshischina
Неофит
*
Сообщений: 64



« : 17 Июль 2019, 10:15:50 »

Довго вагалася, але вирішила відкрити свій магазин в Києві. Як правильно все зробити, які документи треба мати при собі, коли прийдуть з перевіркою? І взагалі, буду вдячна за будь-які поради.
Kigazshura
Неофит
*
Сообщений: 51



« Ответ #1 : 17 Июль 2019, 10:18:42 »

Вам треба мати всі документи на товар, де ви його берете, яка його якість. Але саме головне, це оформитись як часний відприємець і платити вчасно налоги.
Rumba
Неофит
*
Сообщений: 62



« Ответ #2 : 17 Июль 2019, 10:20:42 »

Мати свій магазин, це не легко. Треба найти і арендувати приміщення, знайти поставщика, продавців-консультантів та зацікавити покупців своїм товаром. Плюс конкуренція.
Kremanka
Неофит
*
Сообщений: 64



« Ответ #3 : 17 Июль 2019, 10:24:20 »

Щоб грамотно відкрити магазин і потім не мати ніяких проблем, краще звернутися за юридичними послугами у відповідні компаніі, як варіант, сюди в Києві https://alvaprivacy.ua/ua До того ж, не забувайте вчасно платити налоги і правильно вести бухгалтерію. А ще дуже важливо мати впевненнісь в своїх діях. Удачі вам у ваших починаннях!
Susl
Ученик
**
Сообщений: 239



« Ответ #4 : 19 Июль 2019, 11:55:57 »

Ну это важно иначе проверяльщики как придавят и закроется все
Brodskiy
Ученик
**
Сообщений: 454



« Ответ #5 : 19 Июль 2019, 11:58:13 »

До того ж, не забувайте вчасно платити налоги і правильно вести бухгалтерію.

Я таких специалистов тоже знаю, они не только юридическую помощь оказывают но и ведут бухгалтерские дела и  решают вопросы вот смотрите https://www.pspaudit.com.ua/ru/services/urpraaktika.html  ссылку даю на юридическую помощь но там дальше если будет интересно посмотрите и о бухгалтерских и аудиторских услугах

Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.073 секунд. Запросов: 21.