Колба
Добро пожаловать на форум! rss 25 Апрель 2024, 11:09:18 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Лаки  (Прочитано 1158 раз)
milana
Неофит
*
Сообщений: 66


« : 31 Июль 2020, 10:36:30 »

Привет , где купить норм лаки?
мариналорак
Неофит
*
Сообщений: 38



« Ответ #1 : 31 Июль 2020, 13:15:04 »

Привет , не знаю , вы можете в обычных магазинах посмотреть
Саладолий
Неофит
*
Сообщений: 49


« Ответ #2 : 31 Июль 2020, 19:28:40 »

Привет, вам можно купить лаки для ногтей кристина фицджеральд Это офигенные лаки если что ! Вот их сайт goldenhairs.ru там и сможете посмотреть
 Веселый
CorraMelio
Ученик
**
Сообщений: 250



« Ответ #3 : 17 Январь 2024, 15:30:15 »

Для мене як для майстра манікюру дуже важливо знайти надійний інтернет-магазин з якісною продукцією, тому всі мої очікування перевершив TATASHOP Сайт зручний для користувача, що робить процес покупок легким. Асортимент продукції великий, включаючи різноманітні високоякісні лаки для нігтів, інструменти та аксесуари. Мені особливо подобаються унікальні варіанти нейл-арту, які дозволяють розкрити свій творчий потенціал на нігтях моїх клієнтів. Доставка була швидкою, товар прибув добре упакованим та в ідеальному стані. Ціни конкурентоспроможні, а знижки та акції роблять його ще економічнішим. Tatashop.pro став моїм улюбленим інтернет-магазином всього, що пов'язане з манікюром. Я дуже рекомендую його колегам-майстрам манікюру та любителям манікюру, які шукають першокласну продукцію та відмінний сервіс.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.099 секунд. Запросов: 21.