Колба
Добро пожаловать на форум! rss 20 Сентября 2024, 17:48:30 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
натуральный крем
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Шини  (Прочитано 296 раз)
Клиф
Неофит
*
Сообщений: 35



« : 23 Августа 2020, 11:35:26 »

Хоч зараз і літо, але я вже думаю, про те, щоб підготувати своє авто до зимового періоду, купивши зимові шини. Але так як я не зовсім досвідчені автомобіліст, хочу запитати, як орієнтуватися у виборі шин в якомусь автомагазині в Чернівцях?
Hupp
Неофит
*
Сообщений: 32



« Ответ #1 : 23 Августа 2020, 12:08:25 »

Я думаю, що якщо ви оберете великий автомагазин, з грамотними продавцями, які з легкістю можуть вам запропонувати потрібний комплект шин, ви не помилитеся.
Байкер
Неофит
*
Сообщений: 48



« Ответ #2 : 23 Августа 2020, 12:22:54 »

Коли будете купувати зимові шини в якомусь барнаульском магазині, в першу чергу відштовхуйтеся від типорозміру гуми, після чого вам варто оцінити те, якими шляхами ви найчастіше будете їздити, асфальт або бездоріжжі, від цього залежить тип протектора і так далі. Загалом, якщо що, можете ознайомитися з моделями тієї чи іншої гуми, скажімо в цій компанії, де можна купити подходяшіе шини та диски  https://magnatauto.com/  .
Доминик
Неофит
*
Сообщений: 53



« Ответ #3 : 23 Августа 2020, 12:30:44 »

Відповідь на ваше запитання прямо залежить від бюджету, який у вас є на придбанні шин. Хоча я в будь-якому випадку раджу вам не економити, заради вашої власної безпеки.
Tinka
Неофит
*
Сообщений: 1


« Ответ #4 : 24 Августа 2020, 22:54:13 »

Резину для автомобиля нужно покупать только новую! Это мое мнение. На б / у много не на наездишь, проверено!
Хорошая зимняя шина у производителя GOODYEAR https://auto.rozetka.com.ua/shiny/zimnie/?filter=1&manufacturers%5B%5D=GOODYEAR
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.136 секунд. Запросов: 21.