Колба
Добро пожаловать на форум! rss 25 Апрель 2024, 21:31:25 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Питання про суміши Мамако  (Прочитано 1330 раз)
Павлова
Неофит
*
Сообщений: 35



« : 27 Декабрь 2020, 06:39:20 »

Дівчатка, яка ваша думка про суммах на козячому молоці такого виробника, як Мамако? Чи варто їх давати своїй дитині чи ні? А то в інтернеті багато хорошого по них пишуть, а хочеться знати живе думка.
Дитта
Неофит
*
Сообщений: 39



« Ответ #1 : 27 Декабрь 2020, 06:46:04 »

Особисто я давала і Мамако своєму малому і Ненні Класика, і навіть Малютку, і все нормально засвоювався і з животиком поблеем не було. А як вам воно піде, я не знаю.
Хозяйка
Неофит
*
Сообщений: 38



« Ответ #2 : 27 Декабрь 2020, 06:54:01 »

Дитячі суміші на козячому молоці від виробника Мамако в своєму складі мають чималу кількість бета козеїну, який сприяє відмінному травленню малюків, що при формуванні кишечника саме те. І раджу вам купувати суміші в таких інтернет магазинах, як, скажімо, цей, щоб мати гарантії достовірності продукту https://mamako.ua/catalog/adaptirovannye_smesi_na_osnove_kozego_moloka/.
Тихоня
Неофит
*
Сообщений: 37



« Ответ #3 : 27 Декабрь 2020, 06:59:10 »

Моя дитина тільки крихітку сприймав. Так що нічого про Мамако сказати не можу. Хоча моя подруга його хвалить. А взагалі, думаю, зле не буде вашій дитині від суміші Мамако.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.083 секунд. Запросов: 21.