Колба
Добро пожаловать на форум! rss 2 Май 2024, 10:17:49 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
На правах рекламы
   Начало   Линейки Помощь Войти Регистрация  
Органический скраб
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: А підкажіть гарну клініку.  (Прочитано 397 раз)
Lyudavita
Неофит
*
Сообщений: 23



« : 13 Апрель 2020, 20:19:23 »

Моя невістка під час ДТП втратила кілька передніх зубів. Те що нам запропонувала стоматполіклініка нам не підходить. Може підкажете хорошу клініку у Львові.
Florik
Неофит
*
Сообщений: 26



« Ответ #1 : 13 Апрель 2020, 20:24:45 »

Так в наш час стоматологічні клініки практично на кожному кроці, так що я навіть не бачу ніякої проблеми в цьому питанні. Та й послуги зараз надають все і по вищому розряду. Конкуренція, то велика.
Valyuha
Неофит
*
Сообщений: 24



« Ответ #2 : 13 Апрель 2020, 20:28:12 »

Хоч конкуренція і велика, але все-таки до питання вибору стоматологічної клініки краще підійти з усією серйозністю. Так що, ви абсолютно праві, що шукаєте у Львові хорошу стоматологічну клініку. До речі, а можливо вам варто звернути свою увагу на цю інформацію https://symmetrica.ua/ Подивіться, напевно вони зможуть допомогти вашій невістці.
Kostik
Неофит
*
Сообщений: 26



« Ответ #3 : 13 Апрель 2020, 20:33:22 »

Добре, що мені на очі потрапила ця інформація. Давно вмовляю свою маму встановити замість знімних Протези сучасні імпланти, але не знав куди краще звернутися. Дякую за знайдену вами інформацію.
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  


Rambler\'s Top100     Рейтинг@Mail.ru  
Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Форум "Колба" © 2009-2010 | Сайт разработан L-Studio | Карта сайта
Страница сгенерирована за 0.065 секунд. Запросов: 21.